MEET OUR GROUP

naglosnienie

We are specialists in lighting, sound systems, multimedia as well as stage constructions. Thanks to individual and creative approach we are a trustworthy partner during every event.

Our company is a leader on the market of comprehensive audiovisual systems realizations. We are very attentive to harmony between modern solutions and excellent quality of the products we work on.

AV Distribution

We approach each of our clients individually, selecting the best solutions to match their needs. We offer LED screens, projectors, projection screens, audio systems and many others.

We provide solutions for TV and radio broadcasters as well as educational units. Our engineers offer professional advice on the design, selection and implementation of technology.

Discover the projects we are exceptionally proud of

We have been trusted by

Śląskie Centrum Logistyki
30-lecie ŚCL
Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z samej pracy firmy Shadok AV, jak również z sposobu w jaki odbywała się współpraca. Wszystkie usługi były zaprojektowane i wykonane "na miarę" Firma Shadok Audio Visual okazała się sprawdzonym partnerem i z pełnym przekonaniem skorzystamy z jej usług w przyszłości.
Stadion Śląski
Pokaz laserowy
Stadion Śląski poleca firmę SHADOK Audio Visual z uwagi na profesjonalizm, który wynika z ogromnego doświadczenia połączonego z pasją jego pracowników. Technicy z powierzonych im zadań wywiązują się z należytą starannością. Firma Shadok połączyła światło i dźwięk w swposób, który dostarczył moc niezapomnianych wrażeń.
Stadion Wrocław
Dostarczenie i montaż telebimów
Firma SHADOK AV rzetelnie wywiązała się z postawionych przed nią zadań. Skomplikowany proces instalacyjny został przeprowadzony w sposób profesjonalny, sprawny i terminowy. Należy podkreślić, że wszystkie elementy telebimu o łącznej wadze 11 ton były montowane 30 metrów na murawą.
Górnik Zabrze
70-lecie Górnika Zabrze
Rekomendujemy współpracę z firmą Shadok Audio Visual, jako jedną z najlepszych firm oferujących obsługę audiowizualną w południowej Polsce. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu, można mieć pewność, że zlecenie zostanie potraktowane poważnie i z należytym profesjonalizmem. W każdej chwili można liczyć na wsparcie ekipy technicznej.
AdAstra
GE Bielsko-Biała
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą "SHADOK AV". Prace przebiegały terminowo, zostały wykonane należycie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanegp. Możemy polecić firmę "SHADOK AV" z Zabrza jako profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcę instalacji audiowizualnych.
Warbud
MCK Katowice
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą "SHADOK AV".
Prace przebiegały terminowo, zostały wykonane prawidłowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Polecamy firmę "SHADOK AV" z Zabrza jako profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcę instalacji audiowizualnych.
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images