Manager ds. kluczowych klientów - systemy AV

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert przetargowych
  • Wprowadzanie danych do systemu CRM
  • Pogłębianie wiedzy o aktualnej ofercie produktowej i aspektach technicznych oferowanych urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu MS office
  • Wysoka kultura osobista
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Silna motywacja w osiąganiu celów
  • Chęć rozwoju zawodowego (motywacja i chęć do uczenia się nowych rzeczy)

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju i udziału w realizacji ciekawych projektach
  • Dostęp do nowoczesnych technologii

Jeśli jesteś ambitną i komunikatywną osobą będącą pozytywnie nastawioną do życia oraz wykonywanej pracy i uważasz, że możesz się przyczynić do rozwoju naszej firmy, to zapraszamy do aplikowania .
Napisz do nas

Technik Instalator systemów AV

  • Wykonywanie tras kablowych,
  • Wykonywanie okablowania
  • Montaż urządzeń
  • Uruchamianie urządzeń
  • Zapoznawanie się z dokumentacja instalowanych urządzeń
  • Zapoznawanie się z dokumentacją projektową
  • Pogłębianie wiedzy technicznej

  • Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
  • Podstawowej wiedzy w zakresie elektryki i elektrotechniki
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do wyjazdów
  • Pracowitość i sumienność
  • komunikatywność i przyjazność w pracy zespołowej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP
  • mile widziane uprawnienia na podesty ruchome przejezdne, zwyżki
  • mile widziane doświadczenie np. w branży niskoprądowej
  • mile widziane doświadczenie zawodowe, jednak wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne, i zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju i udział w ciekawych projektach

Aktualnie szukamy osób na stanowiska:

Instalator systemów AV
Monter konstrukcji scenicznych
Technik Multimediów oraz Młodszy Realizator Multimediów

Poszukujemy również osób do pracy okazjonalnej:

  • Realizator oświetlenia
  • Realizator dźwięku
  • Realizator multimediów
  • Realizator wizji

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt oraz składanie CV drogą mailową.

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji.

Nie mniej jeśli jesteś ambitną i komunikatywną osobą będącą pozytywnie nastawioną do życia oraz wykonywanej pracy i uważasz, że możesz się przyczynić do rozwoju naszej firmy, to skontaktuj się z nami drogą mailową.