Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i pasją. Początki naszej firmy sięgają 1999 roku, kiedy zaczynaliśmy od dystrybucji sprzętu audiowizualnego. Na przestrzeni lat kontynuowaliśmy naszą ekspansję na kolejne rynki branży pro av. Staliśmy się liderem projektowania oraz integracji szeroko rozumianych systemów audiowizualnych. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania broadcast dla wiodących nadawców telewizyjnych w Polsce. W 2018 roku przebojem weszliśmy na rynek techniki estradowej.

Za naszym sukcesem stoi zespół

Naszą firmę tworzy grupa profesjonalistów-pasjonatów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu nie boją się podjąć nawet największych wyzwań! Dzięki wykwalifikowanemu, bogatemu w wiedzę technologiczną zespołowi jesteśmy bardzo cenieni w branży.

Dysponujemy przeszło 20 letnim doświadczeniem w branży audio-visual engineering. Międzynarodowe JURY wydawnictwa InAVate – organizatora InAVate Awards doceniło nasze doświadczenie i profesjonalizm. Po raz pierwszy otrzymaliśmy nominacje w kategorii Most InAVative Leisure & Entertainment Facility za realizację projektu Stadionu we Wrocławiu w 2012, gospodarza EURO 2012. Nasza praca i wysiłek została nagrodzona przez Jury w roku 2016. Zostaliśmy pierwszym polskim zwycięzcą w kategorii Leisure & Entertainment Facility za Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. To nie koniec sukcesów 2018 rok przyniósł nam kolejną nominacje w kategorii Corporate Facility za GE Customer Experience Centre w Bielsku Białej. Dzięki wysokowykwalifikowanemu zespołowi nasze przeszło 20-letnie doświadczenie jest doceniane na arenie międzynarodowej.

Jak działamy?

Proponując naszym Klientom kompleksowe rozwiązania systemów audiowizualnych, działamy wielopoziomowo.

Na początku szczegółowo poznajemy potrzeby Klienta, tak by spełnić jego wszystkie oczekiwania i potrzeby.
Następnie analizujemy projekt wnętrza by przygotować pełen projekt techniczny dla optymalnego rozwiązania.
Na jego podstawie dobieramy i rozmieszczamy poszczególne komponenty, które składają się na systemy audiowizualne i multimedialne.

Podobnie pracujemy kreując efekty audiowizualne wydarzeń. Dzięki okazałemu zapleczu technicznemu, a także fachowej kadrze, jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa niemal każdy event.

Współpracujemy z największymi producentami sprzętu audiowizualnego

images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images